Kolekcia Last Christmas - Zlatá žiara vianočného stromčeka

Predvianočná výzdoba vášho domova je veľmi príjemnou tradíciou. Ak hľadáte zaujímavé dekorácie, ktoré dodajú vášmu interiéru nádych zimnej mágie, určite si pozrite, čo tento rok nájdete v obchodoch a v internetovom obchode home&you!

Kolekcia Last Christmas bola vytvorená pre milovníkov klasickej vianočnej zelenej a elegantnej zlatej, je plná motívov prevzatých z hlbín zimného lesa za hviezdnej štedrovečernej noci. Znie to zaujímavo? Je čas sa na to pozrieť bližšie!

Smaragd brúsený zlatou žiarou
Kolekcia Last Christmas spája nadčasový lesk zlata s krásnou smaragdovo zelenou, inšpirovanou farbou zimného lesa. Tieto farby sa perfektne dopĺňajú a pripomínajú bohato zdobený vianočný stromček so zelenými vetvičkami ohýbajúcimi sa pod lesklými ozdobami a zdobenými zlatými retiazkami.

Večerná obloha
Hviezdna téma je neodmysliteľnou súčasťou vianočnej tradície. Pri pohľade z okna na Štedrý večer čakáme, kým sa na oblohe objaví prvá hviezda a štedrovečerná večera môže začať. Lesklé hviezdy zdobia vrcholy vianočných stromčekov, objavujú sa na trstine a aj na vianočnom pečive. Charakteristický tvar Betlehemskej hviezdy obohacuje tradičné vianočné betlehemy už po stáročia. Kolekcia Last Christmas obsahuje množstvo dekorácií inšpirovaných hviezdnou zimnou oblohou. Nájdete ich napríklad v sérii Emeraldis - ideálne na sviatočný stôl.

Obyvatelia zimného lesa
Pri hľadaní inšpirácie pre vianočnú výzdobu vášho domova sa oplatí nazrieť priamo do zimných lesov, kde kraľujú krásne a dôstojné jelene a soby. Dekorácie zo série Antlers sa vyznačujú elegantným a minimalistickým zlatým sobom, ktorý sa leskne na pozadí smaragdovo zelenej, posiaty zlatými škvrnami. Motív jeleňa nájdete v rôznych figúrkach, ktoré budú krásnou ozdobou v obývačke, v predsieni a aj zaujímavým prvkom aranžovania štedrovečerného stola.