Kolekcia Let It Snow - Inšpirovaná zimným lesom

Inovatka, ktorá sa strieborne leskne na zimnom slnku, jemné biele páperie zahaľujúce vetvičky vysokých smrekov. Atmosféru vianočnej kolekcie Let It Snow možno prirovnať k dlhej decembrovej prechádzke po lesných cestičkách. Chcete do svojho interiéru vniesť trochu tohto zimného kúzla?

Stromy sa kúpu v snehu
Biela a strieborná sú farby, ktoré sa neodmysliteľne spájajú so zimou. Nadýchaný sneh, mrazivý mráz alebo námraza nadobúdajú rôzne odtiene týchto chladných farieb. Niekedy potešia nedotknutou bielou a niekedy sa v slnečných lúčoch lesknú ako strieborné trblietky. V kolekcii Let It Snow sú tieto dve žiarivé farby kombinované s chladnou zelenou, ktorá dokonale odráža farby zimnej vegetácie. Celok vytvára zaujímavú kompozíciu, pripomínajúcu lesnú krajinu.

Súčasťou kolekcie sú aj vzory, ktoré sa spájajú so zimnou prírodou. Dominantou je tu séria Pigna, ktorá sa vyznačuje jemným a elegantným motívom malých zelených konárikov so šiškami, zdobenými trochou žiary. Prvky zo série úspešne ozdobia kuchyňu alebo jedáleň. Zahŕňajú praktické kuchynské textílie, prvky stolovej dekorácie, ale aj riady ideálne na podávanie sviatočných jedál.

Cítiť radosť dieťaťa
Prázdniny sú časom na objavovanie našej detskej povahy! Kto by nepoznal ten pocit bláznivej radosti pri pohľade na vianočné maškrty či vzrušenie z trhania farebných balíčkov, v ktorých sa ukrývajú vianočné darčeky? Schopnosť tešiť sa z malých radostí sa oplatí pestovať, pretože náš „obyčajný“ dospelý život vďaka nej dostáva nové farby!

Kolekcia Let It Snow obsahuje originálne, milé dekorácie, ktoré ukradnú srdiečka malých aj trochu väčších detí. Nájdete medzi nimi snehové gule, figúrky a aj samotného Santa Clausa. Svietniky a LED dekorácie majú tiež podobu vianočných postavičiek, ktoré pomôžu navodiť útulnú atmosféru v interiéri. Všetky tieto dekorácie sú ideálne aj ako vianočný alebo mikulášsky darček.