Hello Sunrise a Blooming Mornings

Prirodzený denný cyklus udáva rytmus sveta. Ľudia, rastliny a zvieratá sa prebúdzajú do jeho rytmu. Objavte večnú krásu, ktorá sa skrýva v časoch dňa a noci, žite s nimi v súlade, plánujte a realizujte každodenné rituály. Objavte nové kolekcie home&you. Sú inšpirované lenivým slnečným popoludním, pokojným a tichým večerom alebo sviežim jarným ránom. Siahnite po novinkách a zariaďte si svoj vysnívaný interiér, ktorý vás bude tešiť 24/7!

Hello Sunrise - Vitajte prvé slnečné lúče

Stojí za to vstať s východom slnka a privítať deň keď svitá. Prvé slnečné lúče ktoré sa hanblivo predierajú oknom sú dokonalým spôsobom ako sa pokojne zobudiť v súlade s prírodou.

V kolekcii Hello Sunrise dominujú odtiene žltej a zlatej ale aj nadčasová svieža biela. Tieto jarné farby okamžite vnesú do vášho interiéru viac života. Rozžiaria aranžmán a dodajú mu úplne novú energiu. Je to ideálna voľba na oživenie interiéru bytu po zime upadajúcej do zabudnutia.

Spomedzi motívov prítomných v kolekcii Hello Sunrise sú najvýraznejšie tie, ktoré odrážajú atmosféru prebúdzajúcej sa prírody k životu. Ako sú napríklad motýle alebo kvetinové vzory. Na textíliách a riade zo série Narcisio kvitnú drobné narcisy, ktoré pripomínajú prvé jarné chvíle. Takéto motívy budú dokonale ladiť ako s aranžmánom v klasickom štýle, ako aj s typickým rustikálnym interiérom.

Blooming Mornings – Pocítite sviežosť jarného rána

Je krásna, ženská a veľmi romantická kolekcia, odkazujúca na idylickú atmosféru nedeľného rána v rozkvitnutej záhrade. Predovšetkým tu nájdeme množstvo kvetinových motívov, ktoré bujne kvitnú na riadoch, textíliách a dekoráciách. Kvety sa kúpu v bielej (napr. v ikonickej kolekcii Flosal) a v jemných pastelových odtieňoch ružovej, fialovej a šedej.

Nechýba ani kúsok lesku v podobe strieborných a krásne trblietavých sklenených detailov. Kolekcia Blooming Mornings určite ukradne srdcia milovníkov palácového štýlu a elegantných, očarujúcich dekorácií. Príkladom je riad zo série Diamant, ktorý sa vyznačuje veľmi efektnými rúčkami, pripomínajúcimi skutočné kryštály. Takéto detaily, trblietajúce sa vo svetle jarného slnka, budú veľmi originálnou dekoráciou stola v obývacej izbe alebo jedálni.