Daily Rituals a Cozy Afternoos

Prirodzený denný cyklus udáva rytmus sveta. Ľudia, rastliny a zvieratá sa prebúdzajú do jeho rytmu. Objavte večnú krásu, ktorá sa skrýva v časoch dňa a noci, žite s nimi v súlade, plánujte a realizujte každodenné rituály. Objavte nové kolekcie home&you. Sú inšpirované lenivým slnečným popoludním, pokojným a tichým večerom alebo sviežim jarným ránom. Siahnite po novinkách a zariaďte si svoj vysnívaný interiér, ktorý vás bude tešiť 24/7!

Daily Rituals – Objavte čaro každodenných rituálov

Menej znamená viac! Minimalistická kolekcia Daily Rituals dodá vašim každodenným rituálom ešte viac šarmu. Pri rannej káve, varení či starostlivosti o rastliny vás budú sprevádzať jednoduché čiernobiele doplnky s nádychom slnečno-žltých akcentov. 

Objavte známe témy v úplne novom vydaní. Kontrastný károvaný vzor zdobiaci prvky série Checkens dokonale splynie s moderným dizajnom vášho bytu. Nájdete ho na textíliách jedálne a obývačky, v svetlom alebo tmavom prevedení - môžete si vybrať farbu, akú chcete! Písmená a nápisy sú ďalšou hlavnou témou v zbierke Daily Rituals. Hľadajte ich pod názvom ako Alphabetto alebo Crosswords.

Cozy Afternoons – Naplánujte si popoludňajšiu prestávku

Lenivé slnečné popoludnie inšpirovalo útulnú kolekciu Cozy Afternoons. Dominujú jej svetlé, tlmené zemité tóny – béžová a teplá hnedá, ako aj jemná pastelová ružová a šalviový odtieň zelenej. Na svoje si prídu milovníci rustikálneho a boho štýlu, ale aj ľudia, ktorí sa radi schovajú s knihou doma, obklopení nadýchanými textíliami a upokojujúcimi farbami prírody.

Kolekcia Cozy Afternoons obsahuje mnoho odkazov na krásu prírody. Nechýbajú ani doplnky z materiálov ako bambus alebo akáciové drevo. Koše z juty alebo morskej trávy prinesú do interiéru útulnú atmosféru, zatiaľ čo kvetinové motívy, prítomné v sérii Feuil alebo Kobus, dodajú nádych sviežej, jarnej aury.