Mindful Evenings a Night In Bali

Prirodzený denný cyklus udáva rytmus sveta. Ľudia, rastliny a zvieratá sa prebúdzajú do jeho rytmu. Objavte večnú krásu, ktorá sa skrýva v časoch dňa a noci, žite s nimi v súlade, plánujte a realizujte každodenné rituály. Objavte nové kolekcie home&you. Sú inšpirované lenivým slnečným popoludním, pokojným a tichým večerom alebo sviežim jarným ránom. Siahnite po novinkách a zariaďte si svoj vysnívaný interiér, ktorý vás bude tešiť 24/7!

Mindful Evenings – Nájdite pokoj na konci dňa

Buď tu a teraz. Oslávte túto chvíľu s kolekciou Mindful Evenings, inšpirovanou atmosférou tichého večera. Keď sa deň končí, obloha sa sfarbí do tmavej modrej a pomaly sa mení na čiernu. V kolekcii Mindful Evenings sú tieto dominantné farby prelomené zlatými akcentmi.

Táto kolekcia je ponukou pre milovníkov moderného štýlu s prvkami art deco. Zahŕňa jednoduché geometrické tvary, ktoré dokonale ladia s elegantnými aranžmánmi a navyše pomáhajú uvoľniť a upokojiť zmysly. Medzi nimi je aj téma exotických palmových listov, ktoré vám umožnia vytvoriť si vlastnú oázu pokoja, napomáhajúcu relaxácii a každodennej meditácii.

Night In Bali – Pocítite atmosféru noci v trópoch

Objavte tajomstvá tropických nocí, zachytené v módnej, exotickej kolekcii Night In Bali. Vládne tu čierna, sýta zelená a prírodná hnedá a všetko zdobí nádych lesku v podobe striebra a zlata.

Kolekcia Night In Bali čerpá z materiálu, ktorý nám príroda nadelila. Nájdete tu prvky ako prútie, morskú trávu a jutu, ale aj bambusové a akáciové drevo. Nechýbajú ani vzory inšpirované divokou faunou a flórou ostrova Bali. Tmavé farby v kombinácii s motívom paliem, exotických sukulentov a dôstojných slonov pripomínajú atmosféru horúcich nocí v húšti tropickej džungle.